V pátek 27.května se konaly okrskové závody atletického trojboje, kam postoupili naši nejlepší sportovci. Ve značné konkurenci se podařilo uspět Danielovi Grofovi ze 4. ročníku (1.místo), Editě Vlčkové z 1.ročníku (3.místo) a Martinovi Fejfarovi ze 4.ročníku (10.místo). První dva postupují navíc do krajského kola. Všem velmi gratulujeme.

Ve čtvrtek 2. června proběhlo krajské kolo atletického trojboje a už ve zvláště těžké konkurenci naši dva borci neuvěřitelně zabojovali a oba se umístili na nejvyšších místech. Daniel Grof ve své kategorii celé klání vyhrál a Edita Vlčková obsadila vynikající 2. místo. Oběma sportovcům moc gratulujeme, děkujeme jim za skvělou reprezentaci naší školy a přejeme jim ještě mnoho dalších úspěchů na sportovním poli.