Na Zelený čtvrtek jsme vyrazili se školní družinou na výlet do Starých Hradů. Jeli jsme autobusem, který vozí hokejovou reprezentaci. Když jsme dorazili na místo, nasvačili jsme se a začala čarodějnická prohlídka. Nejprve nás mistryně v létání na koštěti zasvětila do svého oboru a potom jsme se přemístili na  hradní  půdu. Tam jsme viděli draky, čarodějnice, čaroděje a dokonce i dračí poklad. Po nákupu suvenýrů jsme  navštívili zámecké  pohádkové sklepení, kde jsme potkali vodníky, obry , čertíky, draky, víly… Při zpáteční cestě nás autobus vyložil v Kacanovech a odtud jsme šli na Kopicův statek. Tam jsme si ve skupinkách zasoutěžili a potom jsme se už pomalu vraceli do školy. Celý den bylo velmi pěkné počasí. Do školy jsme dorazili unaveni, a tak jsme si před večeří ještě odpočinuli. Po večeři jsme se převlékli do pyžámek, protože následovala pyžamová  párty plná soutěží a her. Na závěr večera všichni ulehli do svých spacáků a před usnutím sledovali film na dobrou noc.  Tento výlet byl superJ

Žáci 4. ročníku