Ve čtvrtek 9. května 2024 se v městském okrsku atletického trojboje zúčastnilo osm žáků, kteří postoupili z kola venkovských škol: Sandra Vlčková, Tomáš Kratochvíl a Josef Sandleiter z 1.třídy, Julie Nevlida a Nazarii Klimov ze 2.třídy, Edita Vlčková a Sára Vodičková ze 3. třídy a Tadeáš Jíra z 5. třídy. Největšího úspěchu dosáhla Julie Nevlida, která se umístila na 1. místě, sestry Sandra a Edita Vlčkovy – obě na 2. místě a Josef Sandleiter, který získal 4. místo.

Tito čtyři žáci postoupili do okresního kola, které se konalo ve čtvrtek 16. května. Všechny tři dívky se k naší velké radosti umístily na stupních vítězů: Julie Nevlida – 1. místo, Edita Vlčková – 1. místo a Sandra Vlčková – 2. místo! Díky těmto výkonům budou dívky naši školu reprezentovat na krajském finále, které se bude konat v úterý 4. června. K tomuto úspěchu jim velmi gratulujeme a budeme jim držet palce v soubojích s nejlepšími vrstevníky z celého Libereckého kraje!